„Prymus” – Nr 1/2012

Zapraszamy do lektury pierwszego numeru gazetki Zespołu Szkół w Cmolasie – „Prymus”.

Nowe czasopismo (dwumiesięcznik) powstało w wyniku współpracy uczniów i opiekunów – redaktorów wydawanych dotychczas gazetek „Ocean” (SP) i „Ikar” (PG).

„Prymus” – Nr 1 – wrzesień-październik 2012 (PDF)

W numerze: Witaj szkoło! * Razem będziemy odkrywać radość uczenia się i wspólnego przebywania * Wywiad z przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego – Bartłomiejem Ziębą oraz zastępcą przewodniczącego SU – Dominiką Plis * Nowy Samorząd Szkolny wybrany * „Dzień Chłopaka” * Wiwat szkoła i nauczyciele, niech nam długie lata żyją… * Wiele pozytywnych wibracji z okazji święta edukacji * My się szkoły nie boimy i nocować tu lubimy! * Rzeszowskie atrakcje * Szkolne Koło Caritas * Nowa szkoła to wielkie zmiany. Jak czują się uczniowie klas I w gimnazjum? * Kuźnia literacka: Bella * Nasza twórczość: Z pamiętnika nastolatki * Gimnazjaliści wiersze piszą… * Kącik kulinarny: racuchy, kopytka * Promocja zdrowia: Wiem jak dbać o zdrowie * Nasze prace – Galeria * English Zone: Crossword * Ciekawostki – śmieszne nazwy miejscowości.

1 myśl w temacie “„Prymus” – Nr 1/2012

  1. Cześć, to jest komentarz.
    Aby skasować komentarz, po prostu zaloguj się i wyświetl komentarze do wpisu, gdzie znajduje się możliwość ich edycji lub usunięcia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.